17 Swapów spożywczych, które oszczędzają 200 $ miesięcznie



Być może nigdy nie myślałeś o tym, ale możesz iść na dodatkowe wakacje, dostać cotygodniowe masaże, a nawet przekazać tysiące na cele charytatywne każdego roku, jeśli nie był to jeden brzydki i kosztowny wydatek: twoje zakupy. Według USDA przeciętna amerykańska rodzina czterech osób wydaje od 568 do 1 293 USD miesięcznie na mleko, chleb, banany i inne suplementy do supermarketów. A jeśli wydaje się to dużą częścią twojej wypłaty, to dlatego, że tak jest. W rzeczywistości artykuły spożywcze są trzecim co do wielkości wydatkiem dla amerykańskich gospodarstw domowych - podają The Bureau of Labor Statistics. Ale nie musi tak być.

Całkowicie można wypełnić koszyk wszystkimi zdrowymi produktami, które kochasz, za znacznie mniej niż obecnie wydajesz. Jeśli automatycznie założysz, że to oznacza obcinanie kuponów i nie możesz uwierzyć, że to dotyczy ciebie, wkrótce zmienimy zdanie! Aby udowodnić, że jest to możliwe, przekopaliśmy się głęboko w dolarach i centach za najpopularniejszymi artykułami spożywczymi i wymyśliliśmy 17 łatwych i praktycznych sposobów na obniżenie aż o 255, 02 dolarów tygodniowego rachunku za spożywane produkty spożywcze. Większość naszych obliczeń opiera się na zakupie jednego produktu lub żywności w każdym tygodniu, ale nasza metodologia była nadal ustalana indywidualnie dla każdego przypadku, co może być normalnym nawykiem zakupowym. Bez względu na to, za rok, to 3 060, 24 dolara, aby umieścić je w swoim życiu, a nie w kasie. I póki masz na artykuły spożywcze w mózgu, pamiętaj, aby zapoznać się z tymi 46 najlepszych porad zakupów w supermarketach!

Zamień kolory

Wszystkie słodkiej papryki, niezależnie od ich odcienia, są silnym źródłem zwiotczających metabolizm związków, dihydrokapsiate, co czyni je potężnym dodatkiem do każdego planu odchudzania. Ale nie wszystkie papryki mają taki sam koszt za funt. W rzeczywistości, zielone papryki, które kosztują około 2, 13 USD za funt, są o 38 procent tańsze niż ich czerwoni kuzyni, którzy płacą około 3, 44 USD za funt, według raportu Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych. Jeśli co tydzień używasz tylko jednego zielonego pieprzu zamiast czerwonego, zaoszczędzisz trochę ciasta - a twoje kubki smakowe ledwo zauważą.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 1, 31 USD

Cash Saved Per Month: 5, 24 USD

Odłóż papierowe ręczniki

Oczywiście, zrobienie kilku rolek ręczników papierowych może być najłatwiejsze do zrobienia na rynku (w końcu już tam jesteś), ale wygoda jest dostępna za dodatkową opłatą. Pewne skradanie się z naszej strony ujawniło, że te same 2 paczki Bounty Select-a-Size Huge Rolls Paper Towels kosztują w Wal-Mart o 1, 02 USD mniej niż w supermarkecie. Kto wiedział?! Mówiąc o podstawowych zszywkach kuchennych, jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, w jaki sposób ludzie o płaskich brzuchach zaopatrują się w miseczki, sprawdź nasz wyjątkowy raport 40 Rzeczy, które zdrowi kucharze zawsze mają w swojej kuchni!

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 1, 02 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 4, 08 USD

Wyjmij serową tarę

Słowo "leniwy" jest praktycznie równoznaczne z krwawiącymi pieniędzmi. To niezaprzeczalny fakt, szczególnie w sklepie spożywczym. Prawdopodobnie już wiesz, że takie rzeczy jak pokrojone owoce i warzywa kosztują więcej niż całe kawałki produktu, ale czy wiesz, że to samo dotyczy sera? Zgodnie ze statystykami zgromadzonymi przez Instacart, szybko rosnącą usługę dostawy produktów spożywczych, której klienci dokonują wyboru i dostarczają produkty od lokalnych sklepów spożywczych, 6-uncjowy worek rozdrobnionego cheddaru kosztuje 5, 99 USD, podczas gdy 8-uncjowy blok tej samej odmiany sera kosztuje dolara mniej. Więc bez względu na to, czy uwielbiasz podawać sałatki, pizze lub tacos w stylu chipotle z jakąś tandetną dobrocią, zdobądź sobie tarkę; to na dłuższą metę uratuje ciasto.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 1, 00 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 4, 00 USD

Pomiń posiłki przed posiłkiem

Orzechy są pełne tłuszczów zdrowych dla serca, ale są również wypełnione kaloriami, dlatego nazwaliśmy je jedną z 20 zdrowych pokarmów, które lepiej jesz w umiarze. Większość ludzi już to wie, więc otrzymujemy apel o złapanie pudełka z 100-kalorycznymi, wstępnie porcjowanymi orzechami, ale znacznik jest wręcz zatrzymujący. Podczas gdy pudełko Emerald 100 Calorie Packs Walnuts & Almonds, hamuje do 2, 25 USD za uncję, pojemnik Emerald Natural Almonds & Orzechy włoskie to zaledwie 0, 55 USD za uncję. To jest 68-procentowy marż, aby producent przygotował wszystko dla ciebie. Aby trzymać się swojej gotówki - bez przesady - trzymaj się kanistra i łyżeczką 2, 5 łyżki (czyli o wartości 106 kalorii) do pojedynczych plastikowych torebek z przekąskami.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 6, 10 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 24, 40 USD

Upiec własne ciasto

Według ekspertów oszczędnościowych Andrea Worocha, artykuły piekarnicze w sklepie spożywczym są oznaczone prawie 100 procent! (Po prostu umarłeś? My też!) Na przykład, 8-calowy czerwony aksamitny tort od Fairway kosztuje 22, 99 $, podczas gdy w wersji pół domowej roboty z mieszanką ciasta, wcześniej przygotowane lukier i posypka będą tylko zapłać ci 9, 77 $. Nawet jeśli wziąłeś dodatkowy dolara na zszywki z olejem i jajkami, które prawdopodobnie już masz w domu, nadal możesz zaoszczędzić ponad 11 USD. Uwaga: Większość konsumentów dbających o zdrowie nie kupuje ciastek za każdym razem, gdy robią zakupy (jeśli w ogóle), dlatego uwzględniliśmy tylko jeden miesięczny zakup tortu.

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 12, 22 USD

Wiedzieć, kiedy iść ekologicznie

Environmental Working Group (EWG), organizacja zajmująca się badaniem skażenia pestycydami, zalicza awokado do owoców, które nie zawierają pestycydów, nawet gdy są uprawiane konwencjonalnie. To powiedziawszy, nie ma powodu, by wypłacać dodatkowe 0, 99 USD na owoc dla odmiany ekologicznej. Zasadniczo, wszystko, co musisz obrać przed zjedzeniem (na przykład banan), ma stosunkowo niską zawartość pestycydów. Jeśli chcesz jeść organiczne, połóż na produktach o przepuszczalnej lub jadalnej skórze, takich jak brzoskwinie, sałata i jabłka - i oszczędzaj pieniądze na rzeczach, które znajdują się na liście Czystej Pięticy EWG.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 0, 99 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 3, 96 USD

Kupuj taniej, ale równie zdrowo ekwiwalenty

Może być złotym dzieckiem świata żywności, ale załadowanie quinoa na lokalnym rynku kosztuje około 7, 50 USD za funt. Równie zdrowe proso kosztuje zaledwie 1, 99 USD za funt. Proso i komosa ryżowa są naturalnie bezglutenowe, a każda z nich dostarcza błonnik i magnez, dwa składniki odżywcze, które regulują poziom cukru we krwi i wspomagają odchudzanie - wyjaśnia rzecznik Akademii Żywienia i Dietetyki Lori Zanini. Tak długo, jak nie jesteś weganinem lub wegetarianinem, który opiera się na komosa ryżowa jako kompletnym źródle białka, ten ekonomiczny przełącznik nie ma sensu. A mówiąc o węglowodanach, które pomogą ci się nabrać, sprawdź te 25 najlepszych węglowodanów na odchudzanie!

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 5, 50 USD

Cash Saved Per Month: 22, 00 $

Mieszaj swoje wędliny

Ceny mielonej wołowiny wzrosły gwałtownie w ciągu ostatnich kilku lat, a średni koszt za funta osiągnął 3, 3 miliarda dolarów w styczniu 2016 r. Jeśli uważasz, że to brzmi gwałtownie, nasz lokalny rynek sprzedawał chude mięso wołowe za 9, 99 USD za funt - i 94% zmielona indyka za jedyne 5, 99 USD za funt. Jeśli zazwyczaj odbierasz 2 funty wołowiny tygodniowo, zamień jeden funt na indyk (jeden z 29 najlepszych białek na odchudzanie), aby zaoszczędzić 16 USD miesięcznie - wystarczy kupić bilet na film lub manicure!

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 4 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 16 USD

Złap okazje

Ryby mrożone są tak samo zdrowe jak ich świeże odpowiedniki i smakują równie dobrze. Co więcej, większość "świeżych" ryb sprzedawanych w supermarkecie najprawdopodobniej zamarzła w pewnym momencie, zanim znalazła się za szklanym rynkiem, więc nie ma sensu wydawać dodatkowych centów za świeże filety. Na przykład na naszym lokalnym rynku Whole Foods dzikie filety z łososia przy stole z owocami morza sprzedawały za 29, 99 USD za funt, a ich filety z dzikiego łososia w sklepie, w opakowaniach 12 uncji, kosztowały 11, 99 USD lub 15, 98 USD za funt.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 14, 01 USD

Cash Saved Per Month: 56, 4 USD

Pick Bagged Over Canned

Tutaj w Eat This, Not That !, kochamy, kochamy, kochamy ciecierzycę! Czemu? Są nie tylko pierwszorzędnym źródłem błonnika i białek budujących mięśnie, ale także niezwykle wszechstronnymi, dzięki czemu pojawiają się we wszystkim, od risotto po ciasteczka. (Tak, poważnie! Sprawdź te 20 niesamowitych, zaskakujących sposobów na zjedzenie ciecierzycy w poszukiwaniu bardziej kreatywnych pomysłów.) Jedyny minus? Mogą być trochę drogie. 15.5 uncji puszki ciecierzycy Goya kosztuje 0, 99 USD na naszym lokalnym rynku, podczas gdy 16-uncjowy woreczek suszonej ciecierzycy Goya kosztuje 1, 69 USD, ale daje trzy filiżanki przemoczonych i ugotowanych roślin strączkowych, co jest ponad trzy razy większe niż w mogą. Aby uzyskać więcej uderzeń za swoje pieniądze, trzymaj się tej odmiany, gotuj dużą porcję, a następnie zamrażaj dodatki.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 1, 28 USD

Cash Saved Per Month: 5, 12 USD

(Uwaga: Obliczenia oszczędności oparte na założeniu, że konsument kupiłby wystarczającą ilość ciecierzycy, aby uzyskać 3 jadalne kubki.)

Rozważ mrożony produkt

Kupowanie świeżych produktów może się wydawać najmądrzejszym posunięciem, ale prawda jest taka, że ​​większość mrożonych owoców i warzyw jest tak samo zdrowa - jeśli nie zdrowsza, bo w niektórych przypadkach zamarzają w swoim szczycie - niż ich świeże odpowiedniki. Co więcej, są one zwykle tańsze i nie psują się. Najlepsza część: Freezer produce służy jako świetny posiłek, gdy masz mało zapasów kuchennych. Na przykład mrożone brokuły, które są o 0, 59 taniejsze niż świeże odmiany na Fairway, można łatwo wrzucić na patelnię z kawałkami kurczaka, czosnkiem, suszonymi ziołami, solą i pieprzem i podawać na łożu z prosa lub brązowego ryżu. Aby uzyskać więcej zdrowych posiłków oszczędzających czas, sprawdź te 35 zdrowych potraw z Crock.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 0, 59 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 2, 36 USD

Wybierz marki sklepów

Jeśli chodzi o rodzinę, przyjaciół, a nawet firmę, opłaca się być lojalnym. Ale jeśli chodzi o kupowanie markowych produktów, lojalność może wysysać pieniądze prosto z portfela - szczególnie w przypadku droższych produktów, takich jak naturalne masło orzechowe. Podczas gdy marka Whole Foods w domu 365 sprzedaje swój 16-uncjowy pojemnik z kremowym niesłodzonym masłem orzechowym za 4, 99 USD, ten sam rozmiar słoika z Maranatha Organic Creamy Peanut Butter kosztuje 8, 99 $! Dla "taniego" białka to dość stroma cena. Dopóki nie rezygnujesz z jakości odżywczej, przechodź na markę sklepu, aby zaoszczędzić.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 4, 00 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 16 USD

Wykonaj własne siekanie

Weź to: Dwa funty marchwi (jeden z 50 najlepszych pokarmów dla twojego penisa) kosztują 1, 29 USD, podczas gdy ta sama ilość wstępnie wyciętych marchewkowych patyczków kosztuje 7, 16 USD, wynika z badania przeprowadzonego przez Consumer Reports . Podobnie jak rozdrabnianie własnego sera, krojenie i krojenie własnych warzyw i owoców może być dużym oszczędzaniem gotówki.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 5, 87 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 23, 48 USD

Zatrzymaj się w Drugstore

Być może nie zaszokowało cię, że nie powinieneś kupować ręczników papierowych w sklepie spożywczym, ale to nie jedyne zszywki, które powinieneś kupić gdzie indziej. Mleko kosztuje zwykle 0, 30 USD do 0, 50 USD mniej za galon w aptekach niż w supermarkecie, według Teri Gault, autora "Shop Smart Save More". Kto wiedział ?!

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 0, 50 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 2, 00 USD

Ukryj swój zielony kciuk

Wszyscy natknęli się na przepisy, które wymagają łyżki stołowej lub dwóch świeżych ziół. I nie wiem o tobie, ale za każdym razem, gdy kupuję pakiet bazylii lub tymianku - więdnie i umiera, zanim będę mógł go wykorzystać! Opowiedz o wyrzucaniu pieniędzy przez okno. Rośliny doniczkowe z bazylii i tymianku będą jednak kosztować 3, 98 USD w Whole Foods. Kupowanie pakietów pakietów z tych samych zakładów może łącznie wzrosnąć do 6, 68 USD. Mądrzejszy wybór tutaj jest jasny.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 2, 70 USD

Gotówka zaoszczędzona w ciągu miesiąca: 10, 80 USD

Nie kupuj wody sodowej lub butelkowanej

Ciekawostka, chłopaki: Kilka lat temu Aquafina i Nestle Pure Life musiały zmienić etykiety, aby dokładnie opisać, skąd pochodzi ich woda: publiczne źródła wody - te same rzeczy, które pochodzą z kuchennego kranu. Dlaczego więc sprzedajesz swoje ciężko zarobione pieniądze na te rzeczy? 24-pakiet kosztuje 5, 99 USD - pieniądze, które można wykorzystać, aby uzyskać butelkę z wodą do wielokrotnego napełniania, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał kupować kolejnego ciężkiego worka. I nawet nie zaczynajmy od sody. Nie tylko jest ona wypełniona szkodliwymi dla zdrowia substancjami chemicznymi i składnikami, które zostały powiązane z rakiem i przybieraniem na wadze, ale nie jest to do końca tanie. Butelki coli o pojemności dwóch litrów kosztują około 2, 50 USD - co z czasem może doprowadzić do wgięcia twojego portfela. Nasza rada: Zachowaj 8, 49 USD, kopiąc przyzwyczajenie w butelkach i ubijając jedną z tych 50 najlepszych substancji Detox dla spalenia tłuszczu i utraty wagi.

Gotówka zaoszczędzona na tydzień: 8, 49 USD

Cash Saved Per Month: 33, 96 USD

Robić zapasy

Piersi z kurczaka bez kości, jeden z najbardziej drogich kawałków drobiu, nie są tak drogie dla tych, którzy chcą kupić go luzem. Opakowanie bez kości piersiowej Costco's Kirkland Signature bez kości kosztuje 33, 73 $ za opakowanie 9, 14 funta. Gdybyśmy mieli zaopatrzyć się w ilość mięsa w lokalnym supermarkecie, kosztowałoby to około 40, 41 USD, ujawnia dane Instacart. Nie wiesz, jak zachować dziewięć funtów drobiu? Te 35 najlepszych recept na kurczaka na odchudzanie może pomóc!

Cash Saved Bi-Weekly: 6, 68 $

Cash Saved Per Month: 13, 36 $

Zalecane
  • utrata masy ciała: 14 Niskokaloryczne błędy powodujące tłustość

    14 Niskokaloryczne błędy powodujące tłustość

    Zdjąłeś cukier z porannej kawy, przeciął porcję lunchu na pół i zamienił swój wieczorny makaron na obfitą sałatkę. Ale mimo wysiłków, aby ograniczyć kalorie, nadal nie tracisz na wadze. Co sprawiło, że zastanawiasz się: "Co daje ?!" "Liczenie kalorii nie jest jedyną grą w mieście, jeśli chodzi o utratę wagi" - mówi nam Jennifer Cassetta, dietetyk kliniczny, trener personalny i ekspert z ABC "Moja dieta jest lepsza od twoich". Wiele rzeczy odgrywa ro
  • utrata masy ciała: 5 sztuczek Jedna kobieta używana do stracenia 100 funtów

    5 sztuczek Jedna kobieta używana do stracenia 100 funtów

    Haley J. Smith stracił ponad 100 funtów, zanim wszedł do środka i był smukły - ale to zdecydowanie nie było łatwe zadanie. Zajęło jej to około 15 miesięcy i niezmierzoną ilość poświęcenia, ciężkiej pracy i wytrwałości, zanim w końcu poczuła się dobrze we własnej skórze. Ale jeszcze nie skończyła. "Nie jestem przy masi
  • utrata masy ciała: W ten sposób Charlize Theron dostał Atomic Blonde Shape

    W ten sposób Charlize Theron dostał Atomic Blonde Shape

    Gdybyś myślała, że Atomic Blonde zszokuje cię morderczymi akrobacjami wykonanymi przez jasnowłosą postać Charlize, wszystko jest w porządku. Charlize sprzedała swoją rolę agenta Lorraine Broughton, biorąc na siebie śmiertelne kopnięcia i ciosy. "Cały zespół kaskaderów był bardzo pozytywnie zaskoczony jej ogólnymi możliwościami fizycznymi", powiedział koordynator kaskaderów Sam Hargrave. "Była wyjątkowo tw
  • utrata masy ciała: Jest to ilość wody, którą trzeba pić w celu zmniejszenia masy ciała

    Jest to ilość wody, którą trzeba pić w celu zmniejszenia masy ciała

    Utrata wagi wymaga konsekwentnego zaangażowania w różne opcje stylu życia: zdrowiej się odżywiaj, ćwicz więcej, śpij 6-8 godzin na dobę i pij dużo wody. Nie tylko wybór wody nad kalorycznymi i słodkimi napojami pozwoli Ci zaoszczędzić kalorii, ale woda jest także niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mózgu, utrzymania prawidłowej pracy narządów i przywracania sprawności - aby wymienić tylko kilka ważnych powodów. A jeśli sięgasz po wodę
  • utrata masy ciała: 10 Tradycji żywnościowych sprawia, że ​​jesteś gruby

    10 Tradycji żywnościowych sprawia, że ​​jesteś gruby

    Często wydaje się, że jedzenie jest jednocześnie twoim przyjacielem i wrogiem. Uwielbiasz smak szarlotki swojej matki, ale nienawidzisz tego, co robi z talią. Lubisz cieszyć się spotkaniem biznesowym nad hamburgerem i piwem, ale nie lubisz, kiedy następnego dnia czujesz się nadęty i ospały. Po prostu
  • utrata masy ciała: Czy to jest numer jeden dla odchudzania?

    Czy to jest numer jeden dla odchudzania?

    Poszukując zdrowego odżywiania, niektóre pokarmy nieuchronnie są lepsze od innych. Jabłko jest dla ciebie lepsze niż, powiedzmy, chipsy ziemniaczane, dzięki włóknu i składnikom odżywczym. Zielone liściaste są pełne witamin i przeciwutleniaczy i nie mają praktycznie kalorii. Są też te produkty, które ludzie (błędnie) zakładają, że są ujemne w kaloriach, co oznacza, że ​​spalasz więcej kalorii jedząc i trawiąc je niż przyjmujesz, takie jak selery i ogórki. Chociaż nie ma czegoś takiego ja
  • utrata masy ciała: 8 prostych reguł dla bezmyślnych, zdradzających posiłków

    8 prostych reguł dla bezmyślnych, zdradzających posiłków

    Istnieje także korzyść fizjologiczna, która pozwala tymczasowo upuścić wagę odżywczą: podmuch wysokotłuszczowych, bogatych w węglowodany pokarmów może wzmocnić metabolizm i zastąpić wyczerpane zapasy glikogenu, które regenerują mięśnie. Mówiąc najprościej, oszukiwanie posiłków może pomóc ci w osiągnięciu celów, pod warunkiem, że nie użyjesz ich jako pretekstu do zwariowania. Zapytaliśmy ekspertów, jak moż
  • utrata masy ciała: 40 sposobów na schudnięcie, gdy skończysz 40 lat

    40 sposobów na schudnięcie, gdy skończysz 40 lat

    To jest 40. Jesteś mądrzejszy. Znasz siebie. Robisz postępy profesjonalnie i prawdopodobnie się rozmnażasz. Potem, pozornie z dnia na dzień, zdajesz sobie sprawę, że nie odbijasz się w taki sam sposób, jak w latach 30-tych. Masa świąteczna - zwykle topiona przez walentynki - wydaje się niechętna, by się ruszyć, kiedy rzuca się na nią swoimi starymi sztuczkami. Jeśli wydaje się
  • utrata masy ciała: 23 Łatwe sposoby na to, aby samemu się podszkodzić

    23 Łatwe sposoby na to, aby samemu się podszkodzić

    Ponieważ codziennie dokonujemy ponad 200 wyborów, jeśli chodzi o jedzenie, łatwo zrozumieć, dlaczego często potrzebujemy obszernego, minutowego podawania poradnika i planu posiłków, aby usunąć kilka LB. Ale co by było, gdybyśmy powiedzieli ci, że są pewne wybory, które możesz zrobić, aby zacząć dietę, nawet jeśli nie chciałeś tego zrobić? Tak czy owak, robisz s

Wybór Redakcji

Regularne spożycie kawy może zapobiegać rakowi wątroby u osób pijących alkohol

Twój zdrowy koniec dnia ZASADA PRAWA: Im mniejszy jest sklep spożywczy, tym bardziej prawdopodobne jest, że kupisz świeżą żywność i produkty pełnoziarniste Regularne spożycie kawy może zapobiegać rakowi wątroby u osób pijących alkohol Per Daily Science Journal: "Nowe badanie sugeruje, że regularne spożywanie kawy może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka wątroby wśród osób, które regularnie piją więcej niż bezpieczną ilość alkoholu." Światowa Fundacja Raka