20 Zaskakująco tanie jedzenie z całego jedzenia



Whole Foods to Tesla supermarketów. Jest modny, ekskluzywny i może być oszałamiająco drogi (stąd jego przydomek "Cała wypłata"). Ale oto prawda: podobnie jak Tesla, która niedawno wprowadziła model, który kosztuje o 66 procent mniej niż jego oryginalny samochód, Whole Foods sprzedaje sporą ilość rzeczy, które są zaskakująco tanie. Nie mówimy o ich gotowych posiłkach lub egzotycznych produktach, mówimy o codziennych rzeczach, takich jak awokado i masło migdałowe. Wiemy o tym, ponieważ porównaliśmy dane cenowe dotyczące wielu przedmiotów z lokalnego sklepu Whole Foods i sąsiedniego rynku Fairway i odnotowaliśmy wszystkie najlepsze oferty. Zasadniczo zrobiliśmy ciężkie dźwiganie, aby nie musieć poświęcać wysokiej jakości artykułów spożywczych ani wydawać całego swojego wolnego czasu na kupony.

Możesz zauważyć, że spora liczba naszych znalezisk pochodzi z prywatnej marki Whole Foods, 365 Everyday Value. Wiele osób uważa, że ​​marki sklepów są gorsze od produktów o większej nazwie, ale tak się nie dzieje - szczególnie w Whole Foods. To dlatego, że mają bardziej rygorystyczne standardy niż sklepy spożywcze, jeśli chodzi o składniki, które kończą się na wszystkich ich przedmiotach. Co więcej, produkty marek własnych często powstają w tych samych obiektach, w których powstają produkty z nazwą marki, co oznacza, że ​​są tej samej jakości - a czasem nawet lepszej - niż droższe wersje.

Czytaj dalej, aby odkryć najlepsze tanie jedzenie z Whole Foods. A po zanotowaniu notatek na następną podróż, przeczytaj te 46 najlepszych porad zakupowych w supermarketach!

Mleko ekologiczne

Tutaj w ETNT jesteśmy wielkimi fanami mleka ekologicznego. Powód: organicznie hodowane krowy nie podlegają tym samym hormonom i antybiotykom co tradycyjne krowy; brak antybiotyków oznacza dla nich brak antybiotyków. Ale jeśli nie będziesz ostrożny, możesz skończyć płacenie za rękę i nogę za te rzeczy. W Fairway pół galona Horizon Organic 2% Mleko o zmniejszonej zawartości tłuszczu sprzedaje się za 4, 79 USD. Pojemnik o tym samym rozmiarze z 365 Organics Reduced 2% Fat Milk to zaledwie 3, 49 USD.

Envirokidz Panda Puffs

Łatwo zrozumieć, dlaczego dzieci i dorośli kochają te bezglutenowe masło orzechowe: są smaczne, podawane z płatkami zbożowymi, a także stanowią chrupiące uzupełnienie domowych mieszanek szlaków. Jeśli kupujesz pudełka na reg, upewnij się, że robisz to w Whole Foods. Tutaj, w Nowym Jorku, sprzedają każdy za 3, 29 USD, czyli o 1, 20 USD mniej niż Fairway. Jeśli co tydzień odbierasz pudełko w Whole Foods zamiast na droższym rynku, możesz zaoszczędzić prawie 5 USD miesięcznie lub 58 USD rocznie!

Granaty

Chociaż nie jest to duże oszczędności, odbiór granatu w Whole Foods zamiast Fairway pozwoli Ci zaoszczędzić 0, 49 $ za owoc! Sprzedawali za 2, 50 USD pop na naszym lokalnym rynku Whole Foods. Aby uzyskać więcej sposobów na utrzymanie wagi w portfelu i chudego brzucha, zapoznaj się z tymi 17 prostymi zamiennikami, które oszczędzają 255 USD miesięcznie na zakupach spożywczych!

Ekologiczny ocet balsamiczny

Niezależnie od tego, ile razy kupuję te rzeczy, zawsze szokuje mnie, ile kosztuje ocet balsamiczny (jeden z tych 30 składników zszywek na koszty odchudzania). Powiedział jednak, że nie jest to bardziej opłacalne, aby kupić butelkę w tradycyjnym sklepie versus Whole Foods Znaleźliśmy 6, 9-uncjowe butelki wypełnione balsamikami organicznymi za 5, 99 USD zarówno na Fairway, jak i Whole Foods, więc jeśli uważasz, że Whole Foods jest zbyt wysokie, tak naprawdę nie są.

Awokado

Jeśli masz obsesję na punkcie przepisów z awokado, takich jak guac i tosty z awokado, najlepiej udaj się do Whole Foods. Rynek sprzedaje każdy owoc za 1, 50 USD. Sąsiednie Fairway? Sprzedają je za 2, 00 $. Jeśli zdobędziesz sześć lub siedem, aby upiększyć imprezę, przejście do Whole Foods może zaoszczędzić nawet 3, 50 USD. Niezbyt brudny!

Organiczna Shredded Mozzarella

Jak w przypadku każdego innego gotowego produktu spożywczego, zapłacisz premię za wygodę - a wstępnie rozdrobniony ser nie jest wyjątkiem. Aby zaoszczędzić część ciężko zarobionego ciasta na rzeczy, odbierz je w Whole Foods. Ośmio-uncjowa torebka Organic 365 Shredded Mozzarella kosztuje 4, 79 USD (0, 60 USD za porcję jednej uncji), podczas gdy opakowanie o pojemności 6 uncji podobnego sera w Fairway kosztuje 5, 69 USD lub 0, 95 USD za porcję jednej uncji.

Organiczne niesolone masło

Mmm, masło; jest tak cholernie pyszne - i jest podstawą w większości domostw. Zakładając, że kupujesz dwa razy w miesiącu, możesz zaoszczędzić 48 USD rocznie, po prostu kupując je z Whole Foods zamiast z innego rynku. Podczas gdy Fairway sprzedaje 16 uncji Horizon Organic Unsalted Butter za 6, 99 USD, Whole Foods sprzedaje 16 uncji 365 Organic Unsalted Butter 4, 99 USD. To dodatkowe 2 dolary, które możesz zatrzymać w swojej kieszeni. Aby uzyskać więcej tłustych potraw, które są dobre dla twojego zdrowia, sprawdź te 20 najlepszych pełnotłustych pokarmów do utraty wagi.

Natura Dojrzałe Organicznie czarne jagody

Choć prawdą jest, że borówki są zapakowane w substancje odżywcze i zwalczające tłuszcze substancje odżywcze, takie jak polifenole, są one również bardzo drogie - co jest głównym powodem, dla którego wiele osób unika ich kupowania. Jeśli chcesz czerpać z bogatych w zdrowie składników odżywczych, trzymaj się różnorodności organicznej (konwencjonalny, domowy rodzaj był numerem 14 na tegorocznej liście Dirty Dozen) i nie szukaj dalej niż sekcja produktów Whole Food. Tam 4, 4-uncjowy pojemnik z jagodami Nature Ripe Organic kosztuje 4, 99 $. (W rzeczywistości były one w sprzedaży za 3, 00 $, kiedy poszliśmy na zakupy!) Fairway jednak sprzedawał ten sam kontener za 5, 99 $! Kochasz wszystkie cukierki Matki Natury? Nie przegap naszego wyjątkowego raportu, 25 popularnych owoców-liczba według zawartości cukru!

Ketchup ekologiczny

Wiesz, że konwencjonalny keczup jest wypełniony obrzydłymi dodatkami, takimi jak syrop kukurydziany o wysokiej zawartości fruktozy i barwniki, dlatego wybierasz odmianę organiczną. Ale nie można zaprzeczyć, że wszystko może być drogie, ale nie w Whole Foods! Podczas gdy 24-uncjowy pojemnik 365 Organic Ketchup sprzedaje za 2, 19 USD, wszystkie organiczne oferty w Fairway będą Cię kosztowały od 2, 99 USD do 4, 29 USD. Jeśli kupujesz butelkę, to Twój najlepszy zakład jest jasny. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej gotówki, zapoznaj się z naszym samouczkiem wideo Jak zrobić domowy ketchup. To zaskakująco łatwe!

Plum Stage 2 Blends

W opakowaniu bez BPA znajdziesz tylko najczystsze składniki organiczne, dlatego jedzenie dla dzieci Plum jest podstawą wielu kuchni mamusi. Znaleźliśmy 4, 22-gramowe woreczki brokułów Plum i Apple Baby Food w obu sklepach, ale co dziwne, pobierały zupełnie inne ceny identycznych produktów. Wybierz rzeczy w Whole Foods, aby zaoszczędzić 0, 40 USD za sztukę, co daje oszczędności o wartości 4 USD, jeśli zwykle kupujesz 10 mieszanek tygodniowo. Utrwal oszczędności w ciągu roku i prawdopodobnie zaoszczędzisz wystarczająco dużo, by kupić nowe zabawne zabawki dla swojego maleńkiego totu!

POWIĄZANE: 7 najlepszych porad ekspertów, kiedy spodziewasz się dziecka

Organiczny rosół z kurczaka

Ponieważ może być stosowany tak szeroki wachlarz potraw (od zupy do pikantnych płatków owsianych), bulion z kurczaka jest podstawą w wielu domach. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w rzeczy, jedź do Whole Foods. Sprzedają 32-litrowe uncje z organicznego bulionu z kurczaka za jedyne 2, 29 $! Fairway nie oferuje niczego za mniej niż 3, 50 USD, a ceny sięgają 4, 99 USD!

Lärabars

Niespodzianka! Pomimo konwencjonalnej mądrości, kupowanie ulubionego baru przekąskowego w Whole Foods może zaoszczędzić pieniądze. Fairway oznacza Lärabars 1, 50 USD za pop, podczas gdy Whole Foods sprzedaje je za 1, 39 USD. (Sklep spożywczy prowadzi również promocje, w których sprzedaje je za jedyne 1, 25 dolara.) Oczywiście, są one wytwarzane ze wszystkich czystych składników, ale dietabolita Isabel Smith sugeruje, aby zapisać je jako przekąskę przedtreningową: "Larabary są świetne, ponieważ są całkiem naturalne, ale jedyny raz, kiedy je stosuję, to dla sportowców, ponieważ mają dużo cukru, ponieważ są one niższe w białku, błonniku i tłuszczu, trawienie odbywa się dość szybko [i można uzyskać krótki impuls energii z bez przykrości żołądka] - to trochę jak jedzenie banana. " A mówiąc o nankerach, nie przegap tych 7 niesamowitych rzeczy, które zdarzają się Twojemu ciału, kiedy jesz banany!

Organiczna pierś z kurczaka

Dla wielu mięsożerców mięso spożywa większość swojego budżetu spożywczego, ale nie w Whole Foods. Klienci mogą zdobyć funt 365 organicznych piersi z kurczaka bez kości za jedyne 6, 49 USD. Kupujący na Fairway płacą 6, 50 USD za funt za ogólny organiczny bezkształtny biust sklepu. To jest 100-procentowy znacznik - który, jeśli o to poprosisz, jest całkiem niewiarygodny.

Biały słodki ziemniak

Jeśli kochasz słodkie ziemniaki, ale chcesz trochę wymieszać, białe słodkie ziemniaki mogą stać się twoim nowym BFF. Mają łagodniejszy smak niż ich jaskrawo zabarwione odpowiedniki, dzięki czemu można je ubrać zarówno w słone, jak i słodkie przyprawy i aromaty. Chcesz dać im szansę? Kup je w Whole Foods. Kiedy złożyliśmy wizytę, nasz lokalny sklep sprzedał je za 0, 72 dolara za sztukę, podczas gdy Fairway w górę ulicy sprzedawał je za 1, 35 $ za pop. Biorąc pod uwagę, że większość ludzi zaopatrzy się w od czterech do sześciu taters, kiedy robią przepis, można łatwo zaoszczędzić 3, 78 USD na warzywach korzeniowych po prostu dokonując zakupów w Whole Foods.

Orzechy nerkowca

Nie tylko orzechy nerkowca są pakowane w magnez, składnik odżywczy, który pomaga złagodzić bezsenność, bóle głowy i skurcze mięśni, są one znacznie tańsze o jeden dolar za funta, jeśli odbierzesz je z sekcji artykułów spożywczych w nowym sklepie. 8, 99 USD za funt? Niezbyt nędzne, relatywnie rzecz biorąc! Aha, i czy wiesz, że nerkowce są jednym z 30 najlepszych białek dla twojego penisa? Kolejny powód, żeby wybrać coś do zrobienia.

Organiczne Fasola

Podczas gdy fasola w puszkach jest ogólnie tańsza, nowe badanie wykazało, że aż 67 procent z blisko 200 puszek produkowanych przez głównych producentów zawiera chemiczny Bisfenol A (BPA). Tak, nawet ci, którzy twierdzą, że są wolni od strasznej substancji chemicznej. Z tego powodu zalecamy trzymać się fasoli (i innych rzeczy powszechnie sprzedawanych w puszkach) w kartonowych pojemnikach. Pojemnik na 13, 4 uncji z 365 fasolek nerkowych z Whole Foods, na przykład, będzie kosztować 1, 49 USD, co czyni go jednym z najbardziej przystępnych cenowo opcji poza puszką.

Organiczne klosze Lacinato

Jeśli uważasz, że perspektywa kolejnej sałatki z jarmużu jest tak ekscytująca jak zwykła pierś z kurczaka, wybierz lacinato kale, aka black lub dinozaura. Ciemne, kręcone liście są słodsze i bardziej delikatne od zwykłej odmiany, ale mają takie same właściwości odżywcze jak te, które już prawdopodobnie jesz. Jednym z najlepszych miejsc do kupowania rzeczy jest Whole Foods, gdzie sprzedają pół funta za jedyne 1, 64 $. Podnieś dwa lub trzy bukiety i daj kilka z tych 20 świeżych wskazówek, jak gotować Kale a go!

Organiczne masło migdałowe

Jest kremowy, pyszny i super-wszechstronny, ale masło migdałowe może być głupie - drogie, z niektórymi słoikami z produktami za 20 $ + słoik (patrzymy na ciebie Artisana)! Następnym razem, gdy będziesz musiał uzupełnić zapas masła orzechowego, udaj się do Whole Foods, gdzie sprzedają 16-uncjowe opakowania swojej marki w sklepie za jedyne 7, 99 $.

Zamarznięte jagody

Jeśli szukasz najtańszego, najskuteczniejszego suplementu odchudzającego, nie szukaj dalej niż w zamrażarce w Whole Foods. 12-uncjowa torba z zamrożonymi jagodami - które są idealnym dodatkiem do koktajli odchudzających - kosztuje 2, 99 $. Zimne, smaczne owoce są pakowane w polifenole, potężne naturalne substancje chemiczne, które mogą pomóc w zrzuceniu wagi, a nawet powstrzymaniu tworzenia się tłuszczu. W jednym z badań naukowcy odkryli, że karmienie myszy trzema porcjami jagód dziennie zmniejsza tworzenie się komórek tłuszczowych nawet o 73%!

Małe marchewki

Organiczne marchewki po prostu smakują lepiej niż konwencjonalne, ale nie powinny kosztować więcej - dostaje je Whole Foods. Kupujący w swoich sklepach mogą zdobyć dwu-funtowe torby Cal-Organic Baby Carrots za 2, 99 USD. To tańszy dolar niż wiele innych sklepów sprzedających identyczne torby. Niezła oferta!

Zdjęcie dzięki uprzejmości Susan Montgomery / Shutterstock.com

Zalecane
  • filmy wideo: Smoothie Leaf Relief [wideo]

    Smoothie Leaf Relief [wideo]

    Uwielbiamy pyszną sałatkę z jeżyn i szpinaku, więc zainspirowały nas do połączenia ich z wyciskaniem cytryny. Spróbuj! Odżywianie: 219 kalorii / 4, 7 g tłuszczu / 18, 5 g węglowodanów / 8 g błonnika / 7 g cukru / 28 g białka Co będziesz potrzebował: ½ szklanki mrożonych jeżyn ½ cytryny 1 szklanka szpinaku 1 szklanka niesłodzonego mleka migdałowego 1 miarka: zwykły lub aromatyzowany proszek proteinowy pochodzenia roślinnego
  • filmy wideo: Herbata numer 1, którą musisz pić teraz

    Herbata numer 1, którą musisz pić teraz

    Herbata zielona Matcha ma 100 razy więcej antyoksydantów niż zwykłe substancje i zapewnia poważne korzyści w zakresie metabolizmu. (Tylko 1/3 kofeiny z kawą!) I jest bardzo wszechstronny: używaj go w zdrowych przepisach od makaroników matcha do lodów matcha. Kelly Choi, autorka najlepiej sprzedającego się planu dietetycznego 7-dniowa herbata z płaskim brzuchem smakuje ten orzeźwiający napar z właścicielami Panatea Matcha.
  • filmy wideo: Najważniejsze wskazówki od David Zinczenko Video Playlist

    Najważniejsze wskazówki od David Zinczenko Video Playlist

    David Zinczenko, twórca Eat This, Not That !, dzieli się swoimi ulubionymi wskazówkami, które odkrył wraz z zespołem. WIĘCEJ LISTY ODTWARZANIA WIDEO OD JEGO TEGO, NIE! Co się dzieje z twoim ciałem, gdy ... Q & A: Czy powinienem jeść ...? Wskazówki dotyczące jedzenia: Koktajle owocowe
  • filmy wideo: Jak roztopić tłuszcz z smoothie zielonej herbaty

    Jak roztopić tłuszcz z smoothie zielonej herbaty

    Ten przepis na smoothie z zielonej herbaty jest najlepszym koktajlem rozpuszczającym tłuszcz, ponieważ zawiera matcha, drobno zmielony proszek zielonej herbaty. Matcha to jasnozielony magiczny pył, który pomoże przyspieszyć metabolizm i zdolność spalania tłuszczu w wątrobie! Nic dziwnego, że tak wielu ludzi straciło na wadze (do czterech cali!) Dzięki 7-d
  • filmy wideo: Najlepsze białka dla Twoich 3 najważniejszych celów

    Najlepsze białka dla Twoich 3 najważniejszych celów

    Schudnij, buduj mięśnie i zwiększ swoją energię dzięki tym pokarmom, które są pełne białka.
  • filmy wideo: Koktajl proteinowy Lemon Kale Detox

    Koktajl proteinowy Lemon Kale Detox

    Włożenie cytryny do blendera to jak wykupienie polisy ubezpieczeniowej na napoje. Dzieje się tak dlatego, że znaczny procent polifenoli przeciwutleniających w jakimkolwiek pożywieniu lub napoju rozpada się, zanim dotrą do krwioobiegu. Ale naukowcy z Purdue University odkryli, że dodanie do równania soku z cytryny pomogło zachować polifenole. Odżywianie
  • filmy wideo: Czy powinienem jeść miód?

    Czy powinienem jeść miód?

    W debacie na temat dodanych substancji słodzących, jak bezpiecznym wyborem jest miód? David Zinczenko, twórca Eat This, Not That !, dzieli się z nim fachową poradą.
  • filmy wideo: Jak zrobić Matcha Latte

    Jak zrobić Matcha Latte

    Oglądaj, jedz to, nie to! Współpracownik Kelly Choi pokazuje, jak zrobić zdrową i pyszną matcha latte w domu!
  • filmy wideo: Unboxing the Worst Sit-Down Burger w Ameryce

    Unboxing the Worst Sit-Down Burger w Ameryce

    Kelly Choi rozpakowuje nasz wybór na Worst Sit-Down Burger: Ruby Tuesday's Portabella Crispy Onion Pretzel Cheeseburger, który ma prawie 1700 kalorii i 95 gramów tłuszczu!

Wybór Redakcji

Jak jaja są pożywką

Dowiesz się o tym w każdym momencie, a spodoba ci się bardziej niż cotygodniowe śniadanie na kolację. Zjedzona lub słonka do góry - jednak jesz - upewnij się, że zawierasz żółtko, aby uzyskać jak najwięcej z posiłku.